EBO
Dostęp do rachunku przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!
A A A

W najbliższym czasie Bank Spółdzielczy w Pińczowie zmieni ponownie system Bankowości internetowej.
Od dnia 06.05.2019 pod adresem https://eborwd.bspinczow.pl udostępniony został Państwu nowy interfejs bankowości EBO w technologii RWD. Niezależnie od tego czy korzystamy z komputera, tabletu czy telefonu komórkowego system EBO RWD dopasuje się do każdego rozmiaru urządzenia.
Dotychczasowy interfejs EBO będzie działał równolegle z nowym EBO RWD do dnia 12.06.2019 aby Państwo mieli czas zapoznać się z wprowadzonymi zmianami. Po tej dacie „stary” interfejs zostanie wyłączony. Prosimy wszystkich klientów o jak najszybsze rozpoczęcie korzystania z nowego interfejsu.
Zmiany w rekomendacjach dla banków jak również w dyrektywie PSD2 Komisji Nadzoru Finansowego wymusiły we wszystkich Bankach w Polsce zmianę w sposobie dostępu do bankowości internetowej.
Takie zmiany są przeprowadzone również w Banku Spółdzielczym w Pińczowie. Obecny system bankowości eBO zostanie wymieniony na nowocześniejszy system bankowości o nazwie eBO RWD.

Wszystkie dane z poprzedniego systemu eBO zostaną przeniesione do nowego eBO RWD. Jedyną odczuwalną zmianą dla naszych klientów będzie zmiana w sposobie autoryzacji zmian konfiguracji i autoryzacji przelewów. Z użycia definitywnie znikną karty kodów, które w nowym systemie zastąpione będą przez autentykator dla jednostek samorządu (wymagane będzie posiadanie przez użytkowników urządzeń mobilnych z dostępem do internetu) oraz autoryzacje poprzez sms dla pozostałych klientów. Dotychczasową autoryzację przy pomocy Desktop Token zastąpi nowa aplikacja mobilna o nazwie Authenticator. Dlatego prosimy klientów posiadających autoryzacje za pomoca kart kodów do zgłaszania się do Oddziałów Banku w celu zmiany metody autoryzacji na sms.
Nowoczesny portal bankowości elektronicznej zbudowany został zgodnie z obowiązującymi trendami i obowiązkami na rok 2019. Dzięki architekturze opartej na responsywności (RWD) pozwoli na płynne korzystanie zarówno na smartfonie, tablecie jak i ekranie laptopa czy komputera stacjonarnego. Portal dopasowuje się do wielkości ekranu dowolnego urządzenia.
Do obsługi wystarczy przeglądarka internetowa, zatem nie trzeba będzie instalować dedykowanej aplikacji, wystarczy odwiedzić stronę swojego banku i przejść proces logowania, aby móc wygodnie korzystać ze swoich produktów bankowych.​
Logika całego systemu została zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić wykonywanie przelewów. Użytkownika powita ekran z widgetami pokazującymi najistotniejsze informacje: saldo, stan środków, skrót do nowego przelewu, czy historię ostatnich operacji. Ekran startowy użytkownik może zdefiniować samemu, aby dopasować bankowość do sowich potrzeb.
Logowanie - zaufane urządzenia
Podczas logowania się po raz pierwszy z nowego urządzenia (komputer, laptop, smartfon) system prosi o uwierzytelnienie kodem SMS lub kodem z tokena. Jeśli klient zaznaczy checbox z pytaniem o dodanie do urządzeń zaufanych - to urządzenie zostaje dodane do „Zaufanych urządzeń” i logowanie z niego nie będzie wymagało potwierdzania kodem SMS. W każdym momencie będzie można sprawdzić stan zaufanych urządzeń oraz nimi zarządzać.
Zarządzanie ekranem startowym
W celu zmiany ustawień widoczności oraz położenia widżetu, będzie można przesunąć blok w odpowiednie miejsce siatki.
Nowy przelew
Nowy przelew będzie można wykonać z kilku miejsc:
- z menu „zlecenia”
- widgetu „Nowy Przelew”
- Historii.
EBO RWD to także większy nacisk na bezpieczeństwo. Oprócz zaszytych w samym systemie mechanizmów użytkownik może samodzielnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa

Custom

KARTY PŁATNICZE

Karta Kredytowa międzynarodowa karta kredytowa VISA to nowoczesny, bezpieczny i uniwersalny środek płatniczy, zapewniający stały i szybki dostęp do pieniędzy. Karta kredytowa VISA skierowana jest do osób fizycznych, ceniących komfort, swobodę finansową oraz bezpieczeństwo.
Limit płatności zbliżeniowych bez podawania kodu PIN został podniesiony do 100 zł. Jedyna zmiana to szybsza i wygodniejsza płatność za większe zakupy!

 

 

 

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem z systemem Android. 

Copyright © 2020 BS Pińczów | Wszelkie prawa zastrzeżone